محل تبلیغات شما
آخرین وضعیت پرونده‌های اکبر طبری، روح الله زم و ویلموتس از زبان سخنگوی قوه قضاییه

آخرین وضعیت پرونده‌های اکبر طبری و روح الله زم از زبان سخنگوی قوه قضاییه

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در سی و دومین نشست خبری خود با اصحاب رسانه که امروز سه شنبه (۴ شهریور ماه) برگزار شد، اظهار کرد: محرم امسال شیوه خاص خود را دارد و برگزاری مجالس عزاداری سید الشهدا (ع) تبلور شعور جامعه مذهبی ایران است.

وی افزود: مردم ما سیاه پوشیدند، اما خودشان نزد جوامع دیگر روسفید شدند و روسیاهی برای دشمنان فرهنگ و دین جامعه باقی ماند، لذا به نوبه خود از عموم عزاداران و مقام معظم رهبری که با تأکید بر برگزاری مراسم مذهبی این ایام و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باعث رقم خوردن این تبلور شدند، کمال تشکر را دارم.

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به هفته دولت گفت: به همه دولتمردان و خدمتگزاران مردم در دولت تبریک می‌گویم و یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی می‌دارم و همچنین روز کارمند را به کارمندان و خدمتگزاران مردم در ادارات تبریک می‌گویم و از زحمات یکایک آن‌ها کمال تشکر را دارم.

تصاویر/ حواشی و متن حضور احمدی‌نژاد، مشایی و بقایی در دادگاه

جزئیات همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال ۹۹/ سقف اعطای تسهیلات به بازنشسته‌ها افزایش یافت

ساعت کاری ادارات با «تعطیلی پنجشنبه‌ها» افزایش می‌یابد؟

قوه ,سخنگوی ,قضاییه ,مردم ,آخرین ,برگزاری ,سخنگوی قوه ,قوه قضاییه ,کمال تشکر ,با اصحاب ,تشکر را ,آخرین وضعیت پرونده‌های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

apmanhoti supprealniawit سینما178 efinenfai علوم ماورا choadanriala zuratheto 「 ∞ BTSir7 ∞ 」 Sharon's page تفریحات سالم